Hakkımızda

Dünyamız 1670 km hızla dönüyor biz neden duralım ki ... Sektörü ne olursa olsun, insanoğlu durmadan gelişiyor ve değişiyor. Tüketiciler daha da bilinçleniyor ve çalışma hayatındaki bu yoğun tempo, misafirlerimizin gıda tüketim ihtiyaçlarını karşılamak için evlerinden ziyade dışarıda karşılamayı uygun görüyor, hızlı,sağlıklı, lezzetli ve en önemlisi kaliteli olmasına özen gösteriyor. Global dünyanın sonucu olan bu sosyolojik gelişme bizleri ve gıda sektörünü çok yakından ilgilendiriyor. Bu bağlamda bizler misafirlerimize en kaliteli hizmeti en şık mekanlarda veriyor ve onların ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Dünyadaki yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcı olan "Mona Seraa" markası yüksek kaliteyi Türkiye'de mümkün kılıyor ve misafirlerine sunuyor.

Urün Temini & Lojistik

Biz yatırımcılarımızın ihtiyaçlarını karşılarken minumum kar gözeterek hareket ediyor ve tüm Türkiye'deki şubelerimize; kalite standartlarımızı korumak amacıyla titizlikle hizmet veriyoruz. Hijyenik taşıma şartlarına uygun taptaze ürünleri belgeli güvenilir üreticilerimizden tesis kalitesiyle temin edip sizlere ulaştırıyoruz. Birkaç kolay adımla şubelerimiz haftanın belirli günlerinde mail ortamında taleplerini satın alma birimimize bildirirler; "Mona Seraa" merkez deposundan rut planına uygun olarak tüm ürünler sizlere doğru aşkla seyahate başlarlar ...  Yatırımcılarımızın dondurulmuş malzeme taleplerini, son teknoloji firigofrik araçlar ile uygun sevkiyat programı dahilinde ulaştırıyoruz. Her adımda kaliteli, taze ve güvenilir gıda temini ve ulaştırılması konusundaki bu titiz hareketlerimiz, yatırımcılarımızın misafirlerine sunacağı hizmetin ne denli özenildiği konusunda ufak bir püf noktası olacağını düşünüyoruz. Çünkü biz ürünlerimizin tümünde kaliteyi ve güvenilir hizmeti esas alıyoruz.

YATIRIM

Dünyanın en verimli coğrafyası olan Anadolu topraklarının nimetlerini, bu toprakların çalışkan insanlarının alın teriyle harmanlıyoruz. Böylece diğer ülkelerin çok pahalıya ulaştığı kaliteli ürünü; biz, makul ve adaletli noktalara çekebiliyoruz. Bu bereket fışkıran pınarlardan % 300 ila 500 kar marjlarıyla çalışarak; yatırımcıların en iyi dostu ve destekçisi oluyoruz. Kahve kültürü yüzlerce yıllık tecrübeye dayanan ve özgün pişirme yöntemini keşfedecek kadartitiz olan bu güzel insanların gelişmiş lezzet anlayışının farkındayız ve onlara en kaliteli kahveyi çok uzaklardan getiriyor, özenle hazırlayıp değerli tüketicimize onurla takdim ediyoruz.

Nasıl çalışır?

Tüm dünyada en yaygın ve en az riskle çalışan; Franchise sistemi ile çalışıyoruz. Tüm Türkiye'de hangi ilde açılmış olursa olsun aynı kalitede sunum ve estetik değerlerimizi birebir misafirlerimize ulaştırıyoruz. Çünkü "gıda" sektörünün en güçlü firmalarından biri oluşumuz ve yüksek marka değeri olan "Mona Seraa"; ile yatırımcılarına, kalite standartları hiç değişmeyen hizmetleri verebiliyor, bunun haklı mükafatını, gönül rahatlığıyla geri kazandırıyoruz. Sonuç çok açık1 Minimum ticari risk, maksimum kalite ve her geçen gün yükselen bir marka ... Mutlu yatırımcı, mutlu tüketici.